MERIVOBOX od Blum: poznaj szufladę, która zmieni Twoje życie

Czy istnieje mebel tak uniwersalny, że możesz ustawić go w każdym pomieszczeniu, od salonu po łazienkę? Poznaj system MERIVOBOX: nowoczesne rozwiązanie marki Blum, które sprawią, że na nowo zapragniesz urządzić swoje mieszkanie!

Szuflada MERIVOBOX Blum

Prostota formy i bogactwo zastosowań – tak można by podsumować wartości, którymi kieruje się marka Blum, projektując swoje rozwiązania do domu. Firma powstała w Austrii w latach 50. ubiegłego wieku i od tego czasu nieustannie inwestuje w swój rozwój, zyskując rozpoznawalność jako jeden z wiodących producentów okuć meblowych na rynku. System szuflad MERIVOBOX został przedstawiony szerszej publiczności w 2019 roku i od razu zyskał duże zainteresowanie branży designerskiej.

Szuflady Blum: siła minimalizmu

Cały system składa się z trzech głównych rodzajów elementów:
1. Prowadnica do szuflady Blum – główny element mechanizmu, który umożliwia sprawne funkcjonowanie całości. To
dzięki prowadnicy szuflada porusza się po wyznaczonym torze cicho i płynnie.
2. Bok – z charakterystyczną linią poprzeczną pośrodku.
3. Front – cudownie dyskretny i minimalistyczny, a do tego niezwykle łatwy w montażu.
Cały trik polega na tym, że części składowe systemu są niezwykle uniwersalne – nie tylko wizualnie, ale także pod względem konstrukcji. Oznacza to, że z jednego zestawu MERIVOBOX, zawierającego prowadnice, boki i fronty, możesz stworzyć dowolną liczbę wariantów!

Perfekcyjny ład i porządek na wyciągnięcie ręki

System MERIVOBOX to nie tylko odpowiedź na potrzeby minimalistów. To prawdziwe wybawienie dla wszystkich, którzy wykazują naturalną tendencję do zagracania przestrzeni! Duże, przestronne i pojemne, pomieszczą wszystko, co chciałbyś umieścić poza zasięgiem wzroku. Solidnie zbudowana prowadnica i stalowe elementy pozwolą na przechowywanie nawet cięższych naczyń, urządzeń i akcesoriów, dlatego jest to rozwiązanie idealnie do kuchni czy do domowego biura. W środku możesz umieścić dodatkowe wkłady AMBIA-LINE, które umożliwią zmyślną organizację wewnętrzną pojemnika.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*