Jak zaprojektować idealną kuchnię?

Urządzanie własnego mieszkania to nie bułka z masłem! Często przy tej okazji musimy skonfrontować różne potrzeby i ograniczenia. Estetyka nie zawsze idzie w parze z funkcjonalnością, a idealny projekt często okazuje się nieosiągalny finansowo. Istnieją jednak sposoby, które pomogą Ci choćby wyznaczyć azymut w poszukiwaniu kuchni idealnej, na miarę Twoich marzeń.

Jak zaprojektować kuchnię?

Postaw na funkcjonalność

Choć awangardowe rozwiązania mogą wydawać się kuszące, nie zapominaj, że urządzasz pomieszczenie, z którego będziesz korzystać przez lata! Podziel pomieszczenie na kilka standardowych stref (strefę zmywania, gotowania, przechowywania, przygotowywania i zapasów), a każdą z nich zaprojektuj tak, aby codzienne przygotowywanie posiłków kosztowało Cię jak najmniej czasu i energii.

Wybieraj wysokiej jakości materiały

Idealna kuchnia to taka, której nie będziesz musiał remontować każdego roku. Większy wydatek na meble podczas urządzania mieszkania może oszczędzić Ci wielu dodatkowych kosztów w przyszłości.

Najbardziej popularnym obecnie materiałem używanym do wykonywania mebli jest drewno. Łatwe do utrzymania, estetyczne i ekologiczne, idealnie sprawdzi się do kuchni na wymiar urządzonej w stylu klasycznym, minimalistycznym i skandynawskim.

Projektuj na wymiar!

Jeśli mieszkanie ma być idealne, to trudno zadowolić się gotowymi rozwiązaniami oferowanymi przez popularne sklepy meblowe. Każdy z nas ma inną wizję, inne marzenia i preferencje. Decydując się na meble na wymiar, masz pewność, że nowo urządzone pomieszczenie spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Współpraca z profesjonalnymi projektantami może zresztą przynieść dodatkowe korzyści. Takie firmy zazwyczaj dobrze orientują się w trendach i promocjach na rynku. Przykładowo: Design Mebel posiada w swojej ofercie urządzenia renomowanej marki Elektrolux, która właśnie prowadzi bardzo ciekawą promocję. Wystarczy wybrać 3 urządzenia do zabudowy od Elektrolux i zarejestrować zakup, a firma opłaci Twoje domowe rachunki! Tym sposobem kuchnia na wymiar
pozwoli Ci zaoszczędzić nawet 2000 zł, więc na pewno warto 🙂

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*