Urządzając wymarzone mieszkanie lub dom jednorodzinny coraz więcej osób wybiera rozwiązania, o których już dawno marzyła lub zawsze chciała je u siebie zastosować. Jednym z takich rozwiązań jest garderoba, na którą nie wszyscy mogą sobie pozwolić, jednak, jeśli mamy taką okazję, warto z niej skorzystać. Prowadzona przez nas firma w Olsztynie to miejsce, w którym projektujemy i wykonujemy meble do garderoby na wymiar.

.

Królestwo ubrań w jednym miejscu

Garderoba na wymiar to bardzo wygodne, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Nawet niewielkie pomieszczenie można z powodzeniem zaaranżować, zyskując tym samym miejsce, które pomieści wszystkie nasze ubrania. Nie ma znaczenia, czy jako garderobę potraktujemy jako odrębne pomieszczenie czy specjalnie wykonaną do tego celu szafę. Liczy się przede wszystkim funkcjonalność, pomysłowość i logika.

Oferowane przez nas meble na wymiar do garderoby będą zatem przystosowane do Państwa możliwości finansowych, oczekiwań oraz potrzeb.

 

Czym charakteryzuje się garderoba na wymiar?

Biorąc pod uwagę możliwości stolarskie w obecnych czasach, coraz więcej osób decyduje się na rozwiązanie, jakim jest kupno mebli na wymiar. Garderoba to jedno z wielu miejsc w mieszkaniu, w którym takie rozwiązanie sprawdzi się w stu procentach.

Garderoba na wymiar zwolni nas z myślenia o dopasowaniu na siłę gotowych, modułowych mebli. Do naszego zadania należy stworzenie projektu, uwzględniającego oczekiwania i najważniejsze potrzeby klientów, dotyczące takiego rozwiązania, jakim są meble na wymiar do garderoby.

Bierzemy pod uwagę kształt i rozmiar pomieszczenia, co w późniejszym etapie przełoży się na wygląd całego wnętrza, zaadaptowanego na przechowalnię ubrań i rzeczy osobistych. Nasze meble na wymiar to system, w którym dbamy o odpowiednią wentylację, dzięki czemu ubrania nie będą przechodziły domowymi zapachami czy wilgocią. Ilość szafek, szuflad czy wieszaków będzie zależał tylko i wyłącznie od Państwa oczekiwań. Osoby, które dysponują ogromną sypialnią, mogą w niej wydzielić przestrzeń, w której warto zastosować meble na wymiar.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.