Przygotowując projekt zawsze mamy na uwadze indywidualne oczekiwania naszych Klientów. Najważniejszy okazuje się jednak potencjał przestrzeni, której służyć mają kuchnie na wymiar. Meble – niezależnie od tego, czy zostają one przez nas przygotowane w stylistyce tradycyjnej, inspirowanej angielską delikatnością wykończeń, czy też współczesnym minimalizmem – zawsze okazują się funkcjonalnym wyposażeniem wnętrz. Naszym celem jest tworzenie takich realizacji, które pozwolą w ciekawy i jednocześnie praktyczny sposób zagospodarować nawet niewielką przestrzeń. Wszystkie kuchnie – bez względu na to, czy wykonywane są pod zabudowę, czy też nie – tworzymy w oparciu o doskonale wyselekcjonowane materiały, które czynią nasze szafki, półki oraz inne realizacje nie tylko trwałymi, ale i eleganckimi przez lata.

1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-1/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 1
1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-2/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 2
1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-3/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 3
1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-4/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 4
1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-5/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 5
1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-6/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 6
1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-7/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 7
1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-8/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 8
1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-9/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 9
1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-10/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 10
1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-11/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 11
1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-12/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 12
1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-13/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 13
kuchnia_14_1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-13/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 14
kuchnia_15_1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-13/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 15
kuchnia_16_1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-13/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 16
kuchnia_17_1 href="http://www.designmebel.eu/kuchnia/kuchnia-nr-13/" title="" target="_self">
Kuchnia nr 17

Urządzając wymarzone mieszkanie czy dom jednorodzinny warto zadbać o to, by każde pomieszczenie spełniało dwie podstawowe funkcje, między innymi funkcjonalną i estetyczną. Taka przede wszystkim powinna być kuchnia, która przez wiele osób uważana jest za serce domu. Prowadzona przez nas firma zlokalizowana jest w Olsztynie. Jest to miejsce, w którym zajmujemy się projektowaniem mebli kuchennych na wymiar.

 

Dlaczego warto wybrać meble na wymiar?

Projektując meble kuchenne na wymiar, należy kierować się własnym gustem, a także potrzebami. W naszej pracowni powstają projekty kuchni nowoczesnych, które będą unikatowe i zachwycą swoją formą. Mimo, iż moda wnętrzarska zmienia się jak w kalejdoskopie, do popularnych rozwiązań z pewnością można zaliczyć białe meble do kuchni, które są uniwersalne i sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, nowoczesnym, klasycznym, a nawet loftowym.

Nowoczesne i np. białe szafki w określonym rozmiarze, to przede wszystkim inwestycja na lata. Rozwiązanie to charakteryzuje się ogromną trwałością, bowiem zestawy tworzone są z wysokiej klasy materiałów naturalnych z domieszką tych sztucznych. Do najpopularniejszego surowca z pewnością zaliczyć można drewno lite. Solidność nie tylko zależy od materiału budulcowego, ale też od precyzyjnego montażu. Spełniając te warunki, można się cieszyć białą i nowoczesną kuchnią przez długie lata.

 

Kuchnia marzeń w zasięgu ręki

Decydując się na nowoczesne meble kuchenne na wymiar jesteśmy w stanie maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w małych, jak i w dużych pomieszczeniach, w których pojawia się problem wykorzystania miejsca. Montując gotowe zestawy szafek trudno byłoby osiągnąć taki rezultat. Kuchnia na wymiar tworzona jest według projektu, który uwzględnia kolor, wszelkie wnęki czy załamania, dzięki czemu można nie tylko zaoszczędzić sporo miejsca, ale też uniknąć efektu zagraconego wnętrza.

Wspomniane rozwiązanie to również możliwość zabudowy nietypowych pomieszczeń, głównie pod względem kształtu. Nie każdy posiada duże wnętrze w kształcie kwadratu lub prostokąta. Niekiedy pomieszczenie do gotowania znajduje się na poddaszu lub w miejscu z wieloma wnękami. Wówczas taka usługa pozwoli w optymalny sposób zabudować nietypowe wnętrze.

Jeśli marzysz o takim miejscu do gotowania, zapoznaj się z naszą ofertą. Służymy pomocą i doradztwem. Zapraszamy do kontaktu.