Blum Firma ta oferuje ciekawe i praktyczne systemy zawiasów, szuflad, podnośników do frontów górnych, a także akcesoriów do kuchni. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają indywidualne projektowanie, większą swobodę ruchu, komfort przy czym świetnie się prezentują. BLUM dba o szczegóły, by każde rozwiązanie było łatwe, proste i przyjazne dla użytkownika. Dzięki technikom okucia posiadają wysoką jakość funkcjonując bardzo dobrze i przez wiele lat.
Raumplus Ramplus to producent oferujący praktyczne rozwiązania do wnęk i garderoby, który łączy wysoką jakość z efektownym designem. Swoje produkty dopasowuje do wnętrz urządzonych w różnych stylach, zarówno antycznym, nowoczesnym, dziecięcym czy innym. To wytwórca wysokiej jakości drzwi przesuwnych, wykorzystywanych w szafach, zabudowie i garderobach, mogących również służyć jako ścianka oddzielająca pomieszczenia. Firma ta wykorzystuje różnorodne materiały: ratan, lustra, szkło, drewno, tkaniny i inne.
Peka Kompleksowe zaopatrzenie firm działających w branży meblarskiej w najwyższej jakości wyposażenie do szafek kuchennych, łazienkowych i garderobianych.
Eksperci w dziedzinie rozwiązań ułatwiających przechowywanie żywności, naczyń kuchennych i drobnego sprzętu AGD. Ich systemy pomagają funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń w szafkach.Wyciągi wysokie i podblatowe, inteligentne rozwiązania do szafek narożnych ipraktyczne systemy segregacji odpadów podnoszą komfort pracy w kuchni.
Egger

Płyty – dzięki wysokogatunkowym płytom EGGER zawsze potrafi wykreować przytulną atmosferę w pomieszczeniach.

Dzięki stosowaniu przyjaznych dla środowiska materiałów w konstrukcjach drewnianych, EGGER tworzy doskonałe, wysokogatunkowe rozwiązania indywidualne również dla wymagających i nietypowych projektów.

Hettich Firma, która w niezwykły sposób łączy zaawansowaną technologię z funkcjonalnością i pięknym designem. Zajmuje się tworzeniem i produkcją różnorodnych okuć do systemów szuflad, prowadnic i zawiasów, a także okuć drzwi przesuwnych i składanych oraz innych.
CORIAN materiał, z którego są wykonywane blaty kuchenne. Budowa modelowego systemu dystrybucji materiału okładzinowego CORIAN® to zdecydowaney lider na rynku materiałów typu SOLID SURFACE.